Dhl Kargo İstanbul Mall Off Avm Şubesi

Mall Off Avm Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Dhl Kargo Mall Off Avm şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Mall Off Avm kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 00 40
telefon444 00 40
iconmt2Adres : Süleyman Demirel Bulvarı 2. Kat Mahmutbey Başakşehir/İSTANBUL
haritaSüleyman Demirel Bulvarı 2. Kat Mahmutbey Başakşehir/İSTANBUL


Dhl Kargo Mall Off Avm şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Dhl Kargo Mall Off Avm şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Dhl Kargo Mall Off Avm şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Dhl Kargo Mall Off Avm şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Dhl Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Dhl Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Mall Off Avm şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.