Dhl Kargo İstanbul Atatürk Hava Şubesi

Atatürk Hava Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Dhl Kargo Atatürk Hava şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Atatürk Hava kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 00 40
telefon444 00 40
iconmt2Adres : Atatürk Havalimanı B giriş kapısı (Shell karşısı) Yeşilköy / İstanbul
haritaAtatürk Havalimanı B giriş kapısı (Shell karşısı) Yeşilköy / İstanbul


Dhl Kargo Atatürk Hava şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Dhl Kargo Atatürk Hava şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Dhl Kargo Atatürk Hava şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Dhl Kargo Atatürk Hava şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Dhl Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Dhl Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Atatürk Hava şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.