Yurtiçi Kargo İstanbul Paşaköy Şubesi

Paşaköy Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Yurtiçi Kargo Paşaköy şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Paşaköy kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (216) 484 80 87
iconmt2Adres : Ekşioğlu Mah. Şehitler Cad. No: 47/41
Yurtiçi Kargo Paşaköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Paşaköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Yurtiçi Kargo Paşaköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Paşaköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Yurtiçi Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Yurtiçi Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Paşaköy şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.