Yurtiçi Kargo Edirne Kapıkule Şubesi

Kapıkule Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Yurtiçi Kargo Kapıkule şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Edirne Kapıkule kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 284 225 11 35
telefon0 284 225 11 35
iconmt2Adres : Bu şube kapalıdır telefon numarası kırkpınar şubesine aittir.
haritaBu şube kapalıdır telefon numarası kırkpınar şubesine aittir.


Yurtiçi Kargo Kapıkule şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Kapıkule şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Yurtiçi Kargo Kapıkule şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Kapıkule şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Yurtiçi Kargo Edirne Kargo Şubeleri

Yurtiçi Kargo Edirne Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kapıkule şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.