Yurtiçi Kargo Bursa Altıparmak Şubesi

Altıparmak Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Yurtiçi Kargo Altıparmak şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bursa Altıparmak kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 224 224 65 95
telefon0 224 224 65 95
iconmt2Adres : Bu şube kapalıdır. Telefon heykel şubesine aittir.
haritaBu şube kapalıdır. Telefon heykel şubesine aittir.


Yurtiçi Kargo Altıparmak şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Altıparmak şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Yurtiçi Kargo Altıparmak şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Altıparmak şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Yurtiçi Kargo Bursa Kargo Şubeleri

Yurtiçi Kargo Bursa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Altıparmak şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.