Yurtiçi Kargo Antalya Venüs Şubesi

Venüs Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Yurtiçi Kargo Venüs şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Antalya Venüs kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 533 946 62 44
telefon0 533 946 62 44
iconmt2Adres : Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Kampüs İçerisi Olbia Çarşisi No:4 Konyaaltı - ANTALYA
haritaDumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Kampüs İçerisi Olbia Çarşisi No:4 Konyaaltı - ANTALYA


Yurtiçi Kargo Venüs şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Venüs şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Yurtiçi Kargo Venüs şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Venüs şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Yurtiçi Kargo Antalya Kargo Şubeleri

Yurtiçi Kargo Antalya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Venüs şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.