Yurtiçi Kargo Ankara Batıkent Şubesi

Batıkent Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Yurtiçi Kargo Batıkent şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Batıkent kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 312 251 12 33
iconmt2Adres : Kent Koop Mahallesi 235/3 Sokak Anıt İş Merkezi No:6/C Batıkent - ANKARA
Yurtiçi Kargo Batıkent şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Batıkent şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Yurtiçi Kargo Batıkent şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Yurtiçi Kargo Batıkent şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Yurtiçi Kargo Ankara Kargo Şubeleri

Yurtiçi Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Batıkent şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.