Varan Kargo İstanbul İkitelli Şubesi

İkitelli Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Varan Kargo İkitelli şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul İkitelli kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (212) 549 41 74
iconmt2Adres : Aymakoop Sansit B9 Blk No:30 Küçükçekmece Ikitelli
Varan Kargo İkitelli şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Varan Kargo İkitelli şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Varan Kargo İkitelli şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Varan Kargo İkitelli şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Varan Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Varan Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan İkitelli şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.