UPS Kargo Kastamonu Şubesi

Kastamonu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Kastamonu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kastamonu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 366 214 01 12
telefon0 366 214 01 12
iconmt2Adres : İnönü Mahallesi Afşinbey Sokak Aktekke Sağlık Ocağı Yanı No:5 Merkez - KASTAMONU
haritaİnönü Mahallesi Afşinbey Sokak Aktekke Sağlık Ocağı Yanı No:5 Merkez - KASTAMONU
UPS Kargo Kastamonu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Kastamonu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Kastamonu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Kastamonu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo Kastamonu Kargo Şubeleri

UPS Kargo Kastamonu Kargo Şubeleriarrow

    Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kastamonu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.