UPS Kargo Amasya Merzifon Hub Şubesi

Merzifon Hub Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Merzifon Hub şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Amasya Merzifon Hub kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 358 212 10 12
iconmt2Adres : Ankara-Çorum Karayolu 2. Km. Yay Petrol İçi Merzifon - AMASYA
UPS Kargo Merzifon Hub şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Merzifon Hub şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Merzifon Hub şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Merzifon Hub şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo Amasya Kargo Şubeleri

UPS Kargo Amasya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Merzifon Hub şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.