UPS Kargo Adana Ziyapaşa Şubesi

Ziyapaşa Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Ziyapaşa şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Adana Ziyapaşa kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 322 271 03 87
iconmt2Adres : Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı İbrahim Özekici Apartmanı No:62/B Seyhan - ADANA
UPS Kargo Ziyapaşa şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Ziyapaşa şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Ziyapaşa şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Ziyapaşa şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo Adana Kargo Şubeleri

UPS Kargo Adana Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ziyapaşa şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.