Sürat Kargo Sivas Kızılırmak Şubesi

Kızılırmak Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Kızılırmak şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Sivas Kızılırmak kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 346 224 58 82
iconmt2Adres : Paşabey Mahallesi Kerim Çavuş Caddesi No:6/D Merkez - SİVAS
Sürat Kargo Kızılırmak şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Kızılırmak şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Kızılırmak şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Kızılırmak şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Sivas Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Sivas Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kızılırmak şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.