Sürat Kargo Samsun Tozlu Nokta Şubesi

Tozlu Nokta Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Tozlu Nokta şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Samsun Tozlu Nokta kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 553 238 58 51
telefon0 553 238 58 51
iconmt2Adres : Kutlukent Merkez Mahallesi Samsun Ordu Karayolu Caddasi No:1 Tekkeköy - SAMSUN
haritaKutlukent Merkez Mahallesi Samsun Ordu Karayolu Caddasi No:1 Tekkeköy - SAMSUN


Sürat Kargo Tozlu Nokta şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Tozlu Nokta şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Tozlu Nokta şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Tozlu Nokta şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Samsun Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Samsun Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Tozlu Nokta şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.