Sürat Kargo Mersin Deliçay Şubesi

Deliçay Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Deliçay şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Deliçay kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 324 221 50 69
iconmt2Adres : Yeni Mahalle 107 Cadde No:68 Akdeniz - MERSİN
Sürat Kargo Deliçay şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Deliçay şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Deliçay şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Deliçay şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Deliçay şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.