Sürat Kargo Mardin Kızıltepe Şubesi

Kızıltepe Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Kızıltepe şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mardin Kızıltepe kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 482 312 64 63
telefon0 482 312 64 63
iconmt2Adres : Cumhuriyet Mahallesi Hastane Caddesi Kızıltepe - MARDİN
haritaCumhuriyet Mahallesi Hastane Caddesi Kızıltepe - MARDİN


Sürat Kargo Kızıltepe şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Kızıltepe şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Kızıltepe şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Kızıltepe şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Mardin Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Mardin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kızıltepe şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.