Sürat Kargo İzmir Karşıyaka Şubesi

Karşıyaka Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Karşıyaka şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İzmir Karşıyaka kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 232 364 82 18
telefon0 232 364 82 18
iconmt2Adres : Bahariye Mahallesi Orhan Şaik Gökyay Caddesi No:6 Sümer Apartmanı Karşıyaka - İZMİR
haritaBahariye Mahallesi Orhan Şaik Gökyay Caddesi No:6 Sümer Apartmanı Karşıyaka - İZMİR


Sürat Kargo Karşıyaka şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Karşıyaka şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Karşıyaka şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Karşıyaka şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo İzmir Kargo Şubeleri

Sürat Kargo İzmir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Karşıyaka şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.