Sürat Kargo Gaziantep Karagöz Şubesi

Karagöz Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Karagöz şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Gaziantep Karagöz kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 342 232 23 04
telefon0 342 232 23 04
iconmt2Adres : Şekeroğlu Mahallesi Meyvacı Çarşısı Sokak No.4 (Eski Et Hali Karşısı) Şahinbey - GAZİANTEP
haritaŞekeroğlu Mahallesi Meyvacı Çarşısı Sokak No.4 (Eski Et Hali Karşısı) Şahinbey - GAZİANTEP
Sürat Kargo Karagöz şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Karagöz şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Karagöz şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Karagöz şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Gaziantep Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Gaziantep Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Karagöz şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.