Sürat Kargo Burdur Şubesi

Burdur Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Burdur şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Burdur kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 248 233 81 10
iconmt2Adres : Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı No:14 Merkez - BURDUR
Sürat Kargo Burdur şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Burdur şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Burdur şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Burdur şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Burdur Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Burdur Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Burdur şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.