Sürat Kargo Balıkesir Burhaniye Şubesi

Burhaniye Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Burhaniye şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Balıkesir Burhaniye kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 266 412 13 30
telefon0 266 412 13 30
iconmt2Adres : Koca Cami Mahallesi Kadir Efe Caddesi No:1 Burhaniye - BALIKESİR
haritaKoca Cami Mahallesi Kadir Efe Caddesi No:1 Burhaniye - BALIKESİR


Sürat Kargo Burhaniye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Burhaniye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Burhaniye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Burhaniye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Balıkesir Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Balıkesir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Burhaniye şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.