Sürat Kargo Adana Yüreğir Şubesi

Yüreğir Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Yüreğir şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Adana Yüreğir kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 322 346 75 98
telefon0 322 346 75 98
iconmt2Adres : Güzelevler Mahallesi Palmiye Caddesi No: 9 /b Keresteciler Sitesi Yüreğir / ADANA
haritaGüzelevler Mahallesi Palmiye Caddesi No: 9 /b Keresteciler Sitesi Yüreğir / ADANA


Sürat Kargo Yüreğir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Yüreğir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Yüreğir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Yüreğir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Adana Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Adana Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yüreğir şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.