Ptt Kargo Tokat Gop Üniversite Şubesi

Gop Üniversite Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Gop Üniversite şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tokat Gop Üniversite kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 356 252 12 93
iconmt2Adres : GOP Üniversite Şubesi Taşlıçiftlik Kampüsü TOKAT
Ptt Kargo Gop Üniversite şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gop Üniversite şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Gop Üniversite şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gop Üniversite şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Tokat Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Tokat Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Gop Üniversite şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.