Ptt Kargo Şanlıurfa Bağlarbaşı Şubesi

Bağlarbaşı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bağlarbaşı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Şanlıurfa Bağlarbaşı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 414 315 11 26
telefon0 414 315 11 26
iconmt2Adres : İpekyol Mahallesi Açıksu Caddesi Merkez - ŞANLIURFA
haritaİpekyol Mahallesi Açıksu Caddesi Merkez - ŞANLIURFA


Ptt Kargo Bağlarbaşı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bağlarbaşı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bağlarbaşı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bağlarbaşı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Şanlıurfa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Şanlıurfa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bağlarbaşı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.