Ptt Kargo Rize Müderrisler Şubesi

Müderrisler Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Müderrisler şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Rize Müderrisler kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 464 241 60 01
telefon0 464 241 60 01
iconmt2Adres : Müderrisler Mahallesi Atatürk Caddesi Camii Sokak No:2 Çaykent - RİZE
haritaMüderrisler Mahallesi Atatürk Caddesi Camii Sokak No:2 Çaykent - RİZE


Ptt Kargo Müderrisler şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Müderrisler şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Müderrisler şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Müderrisler şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Rize Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Rize Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Müderrisler şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.