Ptt Kargo Mersin Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi Şubesi

Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 324 341 42 55
iconmt2Adres : Akkent Mahallesi GMK Bulvarı No:563 Yenişehir - MERSİN
Ptt Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.