Ptt Kargo Mersin Devlet Hastanesi (İhsaniye) Şubesi

Devlet Hastanesi (İhsaniye) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Devlet Hastanesi (İhsaniye) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Devlet Hastanesi (İhsaniye) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 324 337 31 38
iconmt2Adres : İhsaniye Mahallesi Sait Çiftçi Caddesi (113.Cadde) No:14/D 33056 Akdeniz - MERSİN
Ptt Kargo Devlet Hastanesi (İhsaniye) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Devlet Hastanesi (İhsaniye) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Devlet Hastanesi (İhsaniye) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Devlet Hastanesi (İhsaniye) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Devlet Hastanesi (İhsaniye) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.