Ptt Kargo Mersin Çamlıyayla Şubesi

Çamlıyayla Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Çamlıyayla şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Çamlıyayla kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 324 681 30 01
iconmt2Adres : Cumayakası Mahallesi Posta Sokak No:2 MERSİN
Ptt Kargo Çamlıyayla şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çamlıyayla şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Çamlıyayla şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çamlıyayla şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çamlıyayla şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.