Ptt Kargo Mersin Adanalıoğlu Şubesi

Adanalıoğlu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Adanalıoğlu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Adanalıoğlu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 324 452 31 39
iconmt2Adres : Adanalıoglu Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi No:2/A MERSİN
Ptt Kargo Adanalıoğlu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Adanalıoğlu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Adanalıoğlu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Adanalıoğlu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Adanalıoğlu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.