Ptt Kargo Mardin Hükümet Konağı Şubesi

Hükümet Konağı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mardin Hükümet Konağı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 482 415 15 98
telefon0 482 415 15 98
iconmt2Adres : Devrim Mahallesi İsmail Irmak Bulvarı Nusaybin - MARDİN
haritaDevrim Mahallesi İsmail Irmak Bulvarı Nusaybin - MARDİN


Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Hükümet Konağı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Mardin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Mardin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Hükümet Konağı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.