Ptt Kargo Kayseri Aydınlıkevler Şubesi

Aydınlıkevler Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Aydınlıkevler şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kayseri Aydınlıkevler kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 352 320 01 95
telefon0 352 320 01 95
iconmt2Adres : Aydınlıkevler Mahallesi Gökalp Caddesi Şebboy Sokak No:1 KAYSERİ
haritaAydınlıkevler Mahallesi Gökalp Caddesi Şebboy Sokak No:1 KAYSERİ


Ptt Kargo Aydınlıkevler şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Aydınlıkevler şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Aydınlıkevler şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Aydınlıkevler şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kayseri Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kayseri Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Aydınlıkevler şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.