Ptt Kargo Kastamonu Candaroğulları Şubesi

Candaroğulları Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Candaroğulları şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kastamonu Candaroğulları kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 366 222 23 64
telefon0 366 222 23 64
iconmt2Adres : Candaroğulları Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Akveri Apartmanı No:49/A KASTAMONU
haritaCandaroğulları Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Akveri Apartmanı No:49/A KASTAMONU
Ptt Kargo Candaroğulları şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Candaroğulları şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Candaroğulları şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Candaroğulları şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Kastamonu Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Kastamonu Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Candaroğulları şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.