Ptt Kargo Isparta Gelendost Şubesi

Gelendost Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Gelendost şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Isparta Gelendost kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 246 381 34 14
iconmt2Adres : Haydarpaşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:21 Gelendost - ISPARTA
Ptt Kargo Gelendost şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gelendost şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Gelendost şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gelendost şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Isparta Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Isparta Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Gelendost şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.