Ptt Kargo Isparta Ayvalıpınar Şubesi

Ayvalıpınar Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Ayvalıpınar şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Isparta Ayvalıpınar kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 555 470 20 40
iconmt2Adres : Köprübaşı Mahallesi No:17/D Ayvalıpınar / Sütçüler - ISPARTA
Ptt Kargo Ayvalıpınar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ayvalıpınar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Ayvalıpınar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ayvalıpınar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Isparta Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Isparta Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ayvalıpınar şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.