Ptt Kargo Eskişehir Osmangazi Şubesi

Osmangazi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Osmangazi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Eskişehir Osmangazi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 222 225 76 89
iconmt2Adres : Osmangazi Mahallesi Kemer Sokak No:59 Tepebaşı - ESKİŞEHİR
Ptt Kargo Osmangazi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Osmangazi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Osmangazi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Osmangazi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Eskişehir Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Eskişehir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Osmangazi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.