Ptt Kargo Eskişehir Hamidiye Şubesi

Hamidiye Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Hamidiye şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Eskişehir Hamidiye kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 222 613 52 00
iconmt2Adres : Hamidiye Mahallesi No:60 ESKİŞEHİR
Ptt Kargo Hamidiye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Hamidiye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Hamidiye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Hamidiye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Eskişehir Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Eskişehir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Hamidiye şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.