Ptt Kargo Eskişehir Anadolu Üniversitesi Şubesi

Anadolu Üniversitesi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Anadolu Üniversitesi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Eskişehir Anadolu Üniversitesi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 222 335 74 98
iconmt2Adres : Yeşiltepe Mahallesi Anadolu Üniversitesi Çevreyolu Caddesi Tepebaşı - ESKİŞEHİR
Ptt Kargo Anadolu Üniversitesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Anadolu Üniversitesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Anadolu Üniversitesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Anadolu Üniversitesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Eskişehir Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Eskişehir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Anadolu Üniversitesi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.