Ptt Kargo Erzurum Atatürk Üniversitesi Şubesi

Atatürk Üniversitesi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Atatürk Üniversitesi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Erzurum Atatürk Üniversitesi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 442 236 09 09
telefon0 442 236 09 09
iconmt2Adres : Atatürk Mahallesi Üniversite Kampüs İçi No:99 Yakutiye - ERZURUM
haritaAtatürk Mahallesi Üniversite Kampüs İçi No:99 Yakutiye - ERZURUM


Ptt Kargo Atatürk Üniversitesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Atatürk Üniversitesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Atatürk Üniversitesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Atatürk Üniversitesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Erzurum Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Erzurum Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Atatürk Üniversitesi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.