Ptt Kargo Düzce Düzce Üniversitesi Şubesi

Düzce Üniversitesi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Düzce Üniversitesi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Düzce Düzce Üniversitesi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 380 542 13 39
telefon0 380 542 13 39
iconmt2Adres : Orhangazi Mahallesi Düzce Üniversitesi Merkez Düzce
haritaOrhangazi Mahallesi Düzce Üniversitesi Merkez Düzce


Ptt Kargo Düzce Üniversitesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Düzce Üniversitesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Düzce Üniversitesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Düzce Üniversitesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Düzce Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Düzce Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Düzce Üniversitesi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.