Ptt Kargo Balikesir Bahçelievler Şubesi

Bahçelievler Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bahçelievler şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Balikesir Bahçelievler kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 266 239 76 62
telefon0 266 239 76 62
iconmt2Adres : BAHÇELİEVLER Mah. TEKNİK LİSE Cad. H.BASRİ SERPER APARTMANI Apt. No: 31 B / B ALTIEYLÜL / BALIKESİR
haritaBAHÇELİEVLER Mah. TEKNİK LİSE Cad. H.BASRİ SERPER APARTMANI Apt. No: 31 B / B ALTIEYLÜL / BALIKESİR


Ptt Kargo Bahçelievler şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bahçelievler şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bahçelievler şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bahçelievler şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Balikesir Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Balikesir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bahçelievler şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.