Ptt Kargo Aydin Acente Geyre Şubesi

Acente Geyre Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Acente Geyre şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Aydin Acente Geyre kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 256 448 81 60
iconmt2Adres : İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi 1 Nolu Sokak No:1 Geyre - AYDIN
Ptt Kargo Acente Geyre şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Acente Geyre şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Acente Geyre şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Acente Geyre şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Aydin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Aydin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Acente Geyre şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.