Ptt Kargo Antalya Adrasan (Çavuşköy) Şubesi

Adrasan (Çavuşköy) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Adrasan (Çavuşköy) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Antalya Adrasan (Çavuşköy) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 242 883 54 54
telefon0 242 883 54 54
iconmt2Adres : Merkez Mahallesi Kumluca Caddesi No:11 Adrasan Kumluca - ANTALYA
haritaMerkez Mahallesi Kumluca Caddesi No:11 Adrasan Kumluca - ANTALYA


Ptt Kargo Adrasan (Çavuşköy) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Adrasan (Çavuşköy) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Adrasan (Çavuşköy) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Adrasan (Çavuşköy) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Antalya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Antalya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Adrasan (Çavuşköy) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.