Ptt Kargo Antalya Acente Demirtaş Şubesi

Acente Demirtaş Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Acente Demirtaş şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Antalya Acente Demirtaş kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 242 516 29 39
telefon0 242 516 29 39
iconmt2Adres : Cumhuriyet Mahallesi Ortayol Caddesi Ptt Sokak No:1/1 Demirtaş - ANTALYA
haritaCumhuriyet Mahallesi Ortayol Caddesi Ptt Sokak No:1/1 Demirtaş - ANTALYA


Ptt Kargo Acente Demirtaş şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Acente Demirtaş şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Acente Demirtaş şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Acente Demirtaş şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Antalya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Antalya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Acente Demirtaş şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.