Ptt Kargo Amasya Hacılar Şubesi

Hacılar Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Hacılar şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Amasya Hacılar kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 358 218 24 30
iconmt2Adres : Hacılar Meydanı Mahallesi No: Prof.Dr.Necmettin Erbakan Caddesi No: 6/E Merkez - AMASYA
Ptt Kargo Hacılar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Hacılar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Hacılar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Hacılar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Amasya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Amasya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Hacılar şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.