Ptt Kargo Amasya Ezinepazar Şubesi

Ezinepazar Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Ezinepazar şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Amasya Ezinepazar kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 358 235 90 03
iconmt2Adres : Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi Merkez Sokak No:48 Ezinepazar - AMASYA
Ptt Kargo Ezinepazar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ezinepazar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Ezinepazar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ezinepazar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Amasya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Amasya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ezinepazar şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.