Ptt Kargo Afyon Afyonkarahisar Pim Şubesi

Afyonkarahisar Pim Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Afyonkarahisar Pim şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Afyon Afyonkarahisar Pim kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 272 223 43 11
telefon0 272 223 43 11
iconmt2Adres : Yenice Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No:51 AFYONKARAHİSAR
haritaYenice Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No:51 AFYONKARAHİSAR


Ptt Kargo Afyonkarahisar Pim şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Afyonkarahisar Pim şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Afyonkarahisar Pim şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Afyonkarahisar Pim şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Afyon Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Afyon Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Afyonkarahisar Pim şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.