Mng Kargo Şanlıurfa Viranşehir Şubesi

Viranşehir Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Viranşehir şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Şanlıurfa Viranşehir kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (414) 511 07 13
iconmt2Adres : Kale Mahallesi 84 Sokak No:5/B Viranşehir - ŞANLIURFA
Mng Kargo Viranşehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Viranşehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Viranşehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Viranşehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Şanlıurfa Kargo Şubeleri

Mng Kargo Şanlıurfa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Viranşehir şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.