Mng Kargo Ankara Kardelen Şubesi

Kardelen Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Kardelen şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Kardelen kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (312) 354 07 66
iconmt2Adres : Ahi Evren Caddesi Ahi İş Merkezi No:23/11 Ostim - ANKARA
Mng Kargo Kardelen şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Kardelen şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Kardelen şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Kardelen şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Ankara Kargo Şubeleri

Mng Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kardelen şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.