Metro Kargo İstanbul Anadolu Şubesi

Anadolu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Metro Kargo Anadolu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Anadolu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 216 592 92 17
telefon0 216 592 92 17
iconmt2Adres : Fatih Mahallesi Yakamoz Caddesi Kerpiç Sokak No:2 Sancaktepe - İSTANBUL
haritaFatih Mahallesi Yakamoz Caddesi Kerpiç Sokak No:2 Sancaktepe - İSTANBUL


Metro Kargo Anadolu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Anadolu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Metro Kargo Anadolu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Anadolu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Metro Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Metro Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Anadolu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.