Metro Kargo Eskişehir Tepebaşı Şubesi

Tepebaşı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Metro Kargo Tepebaşı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Eskişehir Tepebaşı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 222 230 45 00
iconmt2Adres : İsmet İnönü 2. Cadde No:107/B Tepebaşı - ESKİŞEHİR
Metro Kargo Tepebaşı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Tepebaşı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Metro Kargo Tepebaşı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Tepebaşı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Metro Kargo Eskişehir Kargo Şubeleri

Metro Kargo Eskişehir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Tepebaşı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.