Global Kargo Kastamonu Şubesi

Kastamonu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Global Kargo Kastamonu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Kastamonu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 0 392
telefon444 0 392
iconmt2Adres : Bağlar Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No:17/A Güneşli - İSTANBUL
haritaBağlar Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No:17/A Güneşli - İSTANBUL
Global Kargo Kastamonu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Global Kargo Kastamonu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Global Kargo Kastamonu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Global Kargo Kastamonu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Global Kargo Kastamonu Kargo Şubeleri

Global Kargo Kastamonu Kargo Şubeleriarrow

    Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kastamonu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.