Global Kargo Iğdır Şubesi

Iğdır Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Global Kargo Iğdır şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Iğdır kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 0 392
telefon444 0 392
iconmt2Adres : Bağlar Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No:17/A Güneşli - İSTANBUL
haritaBağlar Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No:17/A Güneşli - İSTANBUL


Global Kargo Iğdır şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Global Kargo Iğdır şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Global Kargo Iğdır şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Global Kargo Iğdır şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Global Kargo Iğdır Kargo Şubeleri

Global Kargo Iğdır Kargo Şubeleriarrow

    Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Iğdır şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.